Ana Sayfa    Yeni Ürünler   İndirimli ürünler   En çok satılanlar   Site haritası    İletişim  

 
 
 
 

Hoş Geldiniz, Giriş Hesabım

Sepet: (boş)

 
 
Reklam

Sipariş ve Teslimat Şartları

Sitemiz, Tüketici haklarını korumayı en öncelikli kuralları arasında tutmaktadır. Bu anlamda, Sitemizde alışverişleriniz sırasında yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Siparişim ne zaman elime ulaşır ? 

Siz sayın müşterilerinin güvenliğine çok büyük önem verdiğimiz için , öncelikle siparişinizi verdiğiniz andan itibaren sipariş bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirir. Bu kontrol işleminin ardından müşteri hizmetleri yetkilimiz size siparişinizin onayını almak için telefonla bilgi verir.
Tüm bu işlemlerin ardından Türkiye içindeki siparişleriniz, seçtiğiniz ödeme türüne göre 1-3 iş günü içinde teslim edilir. Avrupanın herhangi bir ülkesinden yapacağınız alışverişlerde siparişiniz PTT Kargo aracılığı ile 3-7 iş günü içerisinde teslim edilir.

Sipariş durumu:

1-) Havalesi yapılmış sipariş;
Önceden havale yolu ile yapılmış sipariş ödemesi hesabımızda görüldüğü an siparişiniz işleme alınır ve aynı gün gönderilir. Siparişiniz UPS Kargo ile gönderilir ve bir sonraki gün teslim edilir. Kargo bedeli 4.75 TL olup, 80.00 TL'yi geçen siparişlerinizde kargo ücreti bizim tarafımızdan ödenmektedir.
Ücretisiz Kargo Kampanyalı Ürünlerimizde sipariş tutarınız ne olursa olsun PTT Kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

2-) Kredi kartı ile siparişler;
Kredi kartınızdan yaptığınız siparişin ödemesi banka sorgusunun ardından siparişiniz aynı gün kargoya verilir.
Siparişiniz UPS Kargo ile gönderilir ve bir sonraki gün teslim edilir.Kargo bedeli 4.75 TL olup, 80.00 TL'yi geçen siparişlerinizde kargo ücreti bizim tarafımızdan ödenmektedir.

Ücretisiz Kargo Kampanyalı Ürünlerimizde sipariş tutarınız ne olursa olsun PTT Kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

3-) Siparişinizin ödemesini teslimatta nakit yapmak istiyorsanız;
Türkiye genelinde paket teslimatı yapılırken ödemeyi nakit olarak yapabilirsiniz ancak ülke dışına gönderilerimizde teslimatta ödeme hizmeti veremekteyiz.

Sipariş Tutarınız 80 TL'ye kadar : Ptt Kargo 4.75TL UPS Kargo 9.75 TL

Sipariş Tutarınız 80 TL - 160 TL arasında ise : Ptt Kargo ücretsiz , UPS Kargo 4.75 TL 

Sipariş Tutarınız 150 TL'yi geçiyorsa : Ptt Kargo ücretsiz , UPS Kargo ücretsiz

Ücretisiz Kargo Kampanyalı Ürünlerimizde sipariş tutarınız ne olursa olsun PTT Kargo ücreti tarafımızdan karşılanmaktadır.

4-) Yurt dışı gönderileri;
Yurt dışı gönderilerimiz yanlızca posta ile yapılır. Siparişiniz 3-7 iş günü içinde teslim edilir.
Sipariş bedeli önceden kredi kartı yada havale yolu ile alınmaktadır.
 

 

Hafta Sonu Siparişleri 

Cumartesi günü saat 15.00'dan sonraki siparişlerin gönderimi pazartesi günü yapılmaktadır. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır. 

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en kısa sürede ulaştırılabilmesi ve teslimatta problem yaşanmaması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olan en açık şekilde yazınız. 

Hatalı / Eksik Siparişler

Kargo görevlisinden paketinizi teslim alma esnasında lütfen görevlinin yanında paketinizi açıp siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir aksaklık yada eksiklik gördüğünüz taktirde derhal müşteri hizmetleri yetkilimiz ile irtibata geçiniz. 

  

 

 

İade Şartları

 

Genel olarak Tüketici Yasaları gereği satın almış olduğunuz ürünleri teslim tarihinden itibaren 7(yedi) gün içerisinde aşağıdaki şartları yerine getirmek koşulu ile iade edebilirsiniz.

 

İade Şartları Nelerdir ?

İade işleminin gerçekleşebilmesi için, almış olduğunuz ürünü kullanmamış olmanız, size gönderildiği orijinal şekli ile teslim etmeniz, tahrip etmemeniz, tekrar satılabilirliğini bozmamanız, faturasını muhafaza etmiş olmanız ve bizi bilgilendirmiş olmanız gerekmektedir. Bu şartlardan biri veya birkaçı mevcut değilse, ürün iadesi kesinlikle mümkün değildir.
Bu durumu anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyoruz.

 

 

Nasıl İade Edeceğim ?

Ürünü firmamıza göndermeden önce tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. Müşteri hizmetleri yetkilimiz sizinle irtibata geçerek size iade işleminiz ile ilgili onay verecektir. İade onayı tarafınıza verildikten sonra iade etmek istediğiniz ürünü lütfen kargo ile tarafımıza gönderiniz. Kargo ile yapmış olduğunuz bu iade gönderimlerinde siz herhangi bir kargo ücreti ödemeyeceksiniz. Ürünün şirketimize iade şartlarına uygun olarak ulaştırılması durumunda iade işleminiz ürün tarafımıza ulaştığı gün geçerlilik kazanacak ve isteğiniz doğrultusunda para iade işleminiz yapılacaktır.

 


Ana sayfaAna sayfa